Padem o ścianę

Agent 47 w kolumbijskiej dżungli

Paweł Jastrzębski

Io Interactive ujawniło drugą, po Miami, lokację, jaką przyjdzie nam odwiedzić w Hitman 2. Tym razem będzie to kolumbijska dżungla.

Krótki trailer pokazuje gęstą dżunglę, pełną zakamarków, gdzie miłośnicy skradania mogą się ukryć i z przyczajki zaatakować wrogów. Póki co niestety nie wiadomo wiele o tym, co w tej dżungli przyjdzie nam zrobić.

To co wiemy, to fakt, że w Hitman 2 twórcy porzucają krótki eksperyment z epizodycznymi misjami i powracają do sprawdzonej formuły fabularnej. Tym razem naszą misją będzie zlikwidowanie nieuchwytnego Klienta Cieni i rozwikłanie jego ugrupowania. Gra zaprowadzi nas w różne rejony świata (oprócz potwierdzonych Miami i Kolumbii, plotki mówią o Indiach, Nowej Zelandii, Ameryce Północnej i lokacji na Morzu Północnym), gdzie tradycyjnie zostawiać będziemy stosy trupów. W Hitman 2  tylko od nas zależeć będzie w jaki sposób zlikwidujemy swój cel. Twórcy obiecują obiecują duże mapy, gdzie wszystkie elementy otoczenia przydają się do zaplanowania i wykonania perfekcyjnego zabójstwa.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.