Padem o ścianę

Anthem – zwiastun z CES 2019

Paweł Jastrzębski

Na trwających właśnie największych targach elektroniki użytkowej – CES 2019 – Nvidia pokazała nowy zwiastun Anthem, który skupia się na graficznych wodotryskach, jakie mają zapewnić karty tej firmy. Jednak i dla nas-konsolowców będzie on ciekawy, bo prezentuje nowe fragmenty gameplaya.

[EDIT]

Dodatkowo serwis IGN opublikował 15-sto minutowy fragment gameplaya, prezentujący misję „Lost Arcanist”.

[Oryginalny wpis]:

Wspomniane graficzne fajerwerki faktycznie prezentują się cudnie, ale to co najważniejsze to nowe sceny, przeciwnicy, walki z bossami, a także fragmenty eksploracji przepięknego świata. Zwiastun zdaje się sugerować, że mniej czasu spędzimy na nogach, a więcej spędzimy szybując nad ziemią i pod wodą. Co ciekawe, zaprezentowane walki toczą się klasycznie, na ziemi (nie wiadomo, czy będą także walki „powietrzne”.

Anthem ma być bardzo ambitnym trzecioosobowym RPG akcji z elementami MMO. Gracze wcielą się w nim w wolnych strzelców, którzy porzucają bezpieczne mury gigantycznego fortu, chroniącego ludzkość przed bestiami, aby badać dalekie zakątki obcej planety i chronić ludzkość przed niebezpieczeństwami. Całość rozgrywki ma być nastawiona na kooperację.

Od 25 stycznia posiadacze subskrypcji EA Access/Origins Access będą mogli cieszyć się tzw. VIP Demo, czyli po prostu wcześniejszym dostępem do wersji demonstracyjnej, która trafi do preorderowców 1 lutego.

Anthem zadebiutuje na Xbox One, PS4 i PC już 22 lutego.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.