Padem o ścianę

Assassin’s Creed Valhalla z nowymi dodatkami

Paweł Jastrzębski

Od premiery Assassin’s Creed Valhalla minął już ponad rok, w ramach przepustki sezonowej Ubisoft wydał dwa fabularne rozszerzenia – Gniew Druidów i Oblężenie Paryża, ale to jeszcze nie koniec dojenia gry przez francuzów – do marca przyszłego roku seria wzbogaci się o kolejne rozszerzenia.

Pierwsze z nich, to darmowy crossover między Assassin’s Creed Odyssey, a Assassin’s Creed Valhalla, w których zobaczymy powiązania pomiędzy tymi dwoma grami, a także postaciami Eivor i Kassandry (która jest kanoniczną bohaterką Odyssey). Rozszerzenia dostępne są w obu tych grach już dzisiaj.

Znacznie większym dodatkiem będzie Świt Ragnaroku, który pojawi się w Assassin’s Creed Valhalla już 10 marca. Wcielimy się w nim w Odyna, który udaje się na ratunek swojemu ulubionemu synowi – Baldurowi, porwanemu przez ognistego olbrzyma Surda. Gra ma zapewnić nową mapę, wielkości 1/3 tej z podstawki, a rozgrywka starczyć ma na ok 35h. Sam dodatek klimatem to raczej przypomina solidne fantasy pomieszane z mitologią i odchodzi od kanonu pierwszych gier z serii tak daleko, jak tylko się da. Jeśli Wam to pasuje, to pewnie będziecie bawić się dobrze – ja póki co planuje odpuścić.

Świt Ragnaroku pojawi się 10 marca i będzie do kupienia osobno, za 159.99 zł


Copyright © 2023 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.