Padem o ścianę

Bright Memory: Infinite z datą konsolowej premiery

Paweł Jastrzębski

Zapowiedziana wieki temu gra Bright Memory: Infinite w końcu pojawi się na konsolach aktualnej generacji. Przy okazji na tytuł nie będzie trzeba długo czekać, bo jego premiera odbędzie się 21 lipca 2022 r.

Gra Bright Memory ma za sobą długą i wyboistą drogę. Gra tworzona przez jedną osobę, pojawiła się pierwotnie na PC w maju 2020 r., a na Xboxie 10 listopada 2020 r., jako Bright Memory: Episode 1. Po niespodziewanym sukcesie wersji PC, twórcy zdecydowali się rozbudować grę i wydać ją ponownie jako Bright Memory: Infinite. Wersja PC tytułu pojawiła się 11 listopada 2021 r. i zebrała słabe oceny – jej średnia na metacritic to 67 punktów.

Teraz gra trafi na Xbox Series X|S, PS5 i PC już 21 lipca 2022 r.  Zgodnie z informacją od deweloperów na Xboxach gra będzie miała trzy tryby graficzne na Xbox Series X:

  • jakości – 4k@60fps
  • RayTracing – RT@60fps
  • wydajności – 120fps

Wersja na Xbox Series S będzie chodzić w 2k@60fps.

Posiadacze Bright Memory: Episode 1 mogą liczyć na 20% zniżki na zakup wersji Infinite. Dodatkowo wszyscy posiadacze Xboxów dostaną 5 ekskluzywnych skórek na bronie.

Bright Memory Infinite to pierwszoosobowy shooter, którego akcja przeniesie nas do roku 2036, a fabuła ma toczyć się wokół badania przez agentów Supernatural Research Organization (SRO) dziwnych zjawisk występujących na całym świecie.


Copyright © 2023 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.