Padem o ścianę

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remestered na horyzoncie

Paweł Jastrzębski

O tym, że Call of Duty: Modern Warfare 2 Remeastered powstaje szeptano od kilku ładnych miesięcy. Teraz niemiecki i amerykański PS Store przypadkowo potwierdziły te plotki – co więcej, wszystko wskazuje, że remaster ujrzy światło dzienne już dzisiaj.

[EDIT]:

Data premiery 1 kwietnia 2020 r. dotyczy wersji na PS4 – Activision sprostowało, że premiera na Xbox One odbędzie się 30 kwietnia. Już teraz jednak możecie składać zamówienia.

[Oryginalna wiadomość]

Odświeżone Modern Warfare 2 zawierać będzie wyłącznie kampanie singlową – gra zostanie całkowicie pozbawiona modułu sieciowego (w tym kooperacji) – za to mapy z trybu multi, mają być sukcesywnie dodawane do Call of Duty: Modern Warfare z 2019 r.

Remaster, według słów Activision, ma nie polegać wyłącznie na podbiciu rozdziałki – poprawie uległy przede wszystkim tekstury i animację, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że od premiery gry minęło prawie 11 lat, a Call of Duty nigdy nie było graficznym tytanem. Samo podbicie rozdziałki mogłoby być jak pudrowanie trupa. Oprócz tego poprawie ma ulec oświetlenie, rendering – gra ma także wspierać HDR.

Premiera Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered ma odbyć się dzisiaj, a sama gra ma kosztować niecałe 25 euro (pewnie jakaś stówkę w Polsce).


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.