Padem o ścianę

Call of Duty Modern Warfare II – zwiastun

Paweł Jastrzębski

Mamy w końcu pierwszy duży zwiastun nadchodzącego Call of Duty Modern Warfare II. Jak przystało na serię, zwiastun jest napakowany akcją i efekciarstwem, ale niestety nie dowiemy się z niego zbyt dużo o samej grze.

Call of Duty Modern Warfare II pojawi się 28 października 2022 r. na Xbox One, Xbox Series X|S, PS4, PS5 i PC. Fabularnie opowie o losach grupy Task Force 141, która w walce z nowym przeciwnikiem zmierzy niemalże cały świat. Twórcy obiecują rozbudowaną kampanię, w której nie zabraknie efektownych momentów takich jak morskie oblężenia z podwodną walką czy elementów skradankowych zarówno pod osłoną nocy jak i w świetle dnia.

Chętni już teraz mogą składać preordery – twórcy przygotowali kilka wydań, a pierwsze co się rzuca w oczy, to brak osobnego wydania wyłącznie na past geny. Posiadacze wyłącznie konsol Xbox One/PS4 mogą kupić edycję Cross-Gen Bundle w cenie 349 zł, która zawierać będzie edycję na obie generacje konsol – preorderowcy dostaną także dostęp do bety. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by głębiej sięgnąć do portfela i za 459 zł kupić Edycję Skarbca, która oprócz wyżej wymienionych elementów posiadać będzie także:

  • Czerwony Pakiet Operatorów z Grupy 141- 4 Operatorów: Ghost, Soap, Farah i Price
  • FJX Cinder – pierwszy w historii skarbiec broni
  • Karnet Bojowy (1 Sezon) + pominięcie 50 poziomów


Copyright © 2023 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.