Padem o ścianę

Call of Duty: Modern Warfare oficjalnie zapowiedziane

Paweł Jastrzębski

Do klasycznego powiedzenia, że w życiu pewne są tylko śmierć i podatki spokojnie można jeszcze dorzucić coroczną premierę nowego Call of Duty. Nie inaczej będzie w tym roku, kiedy to Infinity Ward spróbują dokonać rebootu chyba najsłynniejszej części serii – Modern Warfare.

Dla nikogo, kto nie spędził ostatnich tygodni w piwnicy nie będzie zaskoczeniem, że zgodnie z przeciekami tegoroczna odsłona nazywać się będzie Call of Duty: Modern Warfare. Tym samym Infinity Ward po jednorazowej wycieczce w kosmos wracają na Ziemię i ponownie spróbują przenieść współczesny konflikt na ekrany naszych telewizorów.

Jednocześnie po niemiłej niespodziance jaką zafundował zeszłoroczny brak kampanii fabularnej, tym razem ma ona powrócić w chwale. Twórcy obiecują niezwykle realistyczną i prowokacyjną kampanię, podczas której pokierujemy członkami sił specjalnych różnych państw i weźmiemy udział w operacjach rozsianych po całym świecie. Co ciekawe – powróci legendarny kapitan Price 😀

Dodając jeszcze do tego fakt, że Call of Duty: Modern Warfare ma hulać na nowym silniku ma zaoferować crossplay między PC i konsolami, a także po raz pierwszy od niepamiętnych czasów ma nie posiadać żadnej przepustki sezonowej, szykuje się najciekawsza część serii od lat.

Premiera Call of Duty: Modern Warfare już 25 października na Xbox One, PS4 i PC.

Jeżeli nastawieni jesteście na masochizm, możecie również obejrzeć zwiastun z polskim dubbingiem.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.