Padem o ścianę

Call of Duty: Vanguard – zapowiedź

Paweł Jastrzębski

Mieliśmy już plotki o Call of Duty: Vanguard, mieliśmy teaser, najwyższa więc pora na pełnoprawny zwiastun i zapowiedź – Activision oficjalnie pokazało najnowszą odsłonę swojej flagowej serii, która pojawi się na rynku na początku listopada.

Za Call of Duty: Vanguard odpowiada w tym roku Sledgehammer Games, którzy ponownie zabiorą nas do czasów drugiej wojny światowej. Tym razem deweloperzy nie bawią się w półśrodki i przedstawią nam wszystkie najważniejsze fronty wojny – od północnej Afryki, przez front Wschodni i Zachodni, aż po wojnę na Pacyfiku. Tak więc istnieje szansa, ze w tym roku uczniowie szkół licealnych lepiej poznają historię II Wojny Światowej z gry niż z lekcji historii.

Wiadomo jednak, że Call of Duty stoi głównie trybem multiplayer. W Call of Duty: Vanguard za jego przygotowanie odpowiada Treyarch. Do naszej dyspozycji oddanych zostanie 20 map, a sam gameplay ma być świeży również dla weteranów – m.in. dzięki możliwości wysadzania ścian czy okien.

Call of Duty: Vanguard zadebiutuje 5 listopada na wszystkich liczących się platformach. Niestety tradycyjnie wydawca przygotował pierdyliard wersji, by wyciągnąć od graczy jak najwięcej pieniędzy – jeśli więc zamierzacie zagłębić się grę na 100% szykujcie się na spory wydatek.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.