Padem o ścianę

Call of Duty WWII – nowy rozdział kampanii z zombiakami

Paweł Jastrzębski

30 stycznia zadebiutuje pierwszy pakiet DLC do Call of Duty WWII (początkowo na PS4, później na Xbox One), który oprócz nowych map, wprowadzi także nowy rozdział kooperacyjnej kampanii w trybie Zombie.

Pierwszy pakiet DLC do Call of Duty WWII nosić będzie podtytuł Resistance i zaoferuje trzy nowe mapy – w tym jedną osadzoną w Polsce. Będzie to osadzona na mazurach, Valkyrie. Inspirowana będzie główną kwaterą Hitlera z lat 41-44 – Wilczym Szańcem.

Kolejną nową lokację będzie praska Anthropoid. Ona z kolei inspirowana jest zamachem zamachem na Reinharda Heydricha z maja 1942 roku.

Ostatnią nową mapą jest jest odświeżone Resistance z Call of Duty: Modern Warfare 3 – tutaj dla niepoznaki nazwana Occupation.

Najciekawszy wydaje się jednak debiut kolejnego rozdziału kooperacyjnej kampanii w trybie Zombie. Nosić on będzie tytuł Na brzegu mroku, i zabierze nas w poszukiwaniu doktora Strauba na wyspę na północy Niemiec. Lokacja w której doktor się chowa, ukryta jest we mgle i broniona jest nie dość, że przez siły morskie i powietrzne nazistów, ale także hordę nieumarłych.

The Resistance zadebiutuje już 30 stycznia na PS4 – posiadacze Xbox One i PC będą musieli poczekać trochę dłużej, zapewne miesiąc.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.