Padem o ścianę

Crysis Remastered oficjalnie potwierdzony

Paweł Jastrzębski

To o czym od wielu dni plotkowało pół internetu w końcu zostało oficjalnie potwierdzone – Crysis powróci w zremasterowanej formie i trafi na wszystkie główne platformy (w tym o dziwo na Switcha).

Niestety poza faktem, że gra powstaje i pojawi się na naszych konsolach „wkrótce” nie wiele wiadomo. Crytek co prawda zarzeka się, że wersja zremasterowana otrzyma wiele usprawnień, w tym poprawione tekstury i wsparcie dla RayTracingu, ale nie mogę się jednak pozbyć wrażenia, że szumnie nazywana „remasterem” wersja to po prostu port gry na konsolę obecnej generacji. Przecież nawet mimo 13 lat na karku Crysis na ultra jest tak piękną grą, że współczesne gry mogą mu szorować buty. Zobaczcie zresztą sami:

Wcale bym się zatem nie zdziwił, jakby remaster powstał tylko w jednym celu – by przypomnieć o marce przed planowym powrotem na konsolę następnej generacji. Niezależnie od powodów Crysis Remastered jest faktem i jeżeli jego cena nie będzie zabójcza, to chętnie ogram 😀 Tymczasem możemy uraczyć się oficjalnym teaserem.

Swoją drogą mocno mnie ciekawi jak Crysis Remastered będzie się prezentować na Switchu?


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.