Padem o ścianę

Cyberpunk 2077 z większą ilością opcji romansowych niż Wiedźmin 3

Paweł Jastrzębski

Jedno trzeba CD Projekt Red przyznać – jak w temacie Cyberpunk 2077 była cisza, to żaden przeciek się nie uchował. Ale jak już oficjalnie podano datę premiery to newsy ruszyły z kopyta. Ostatni dotyczy opcji romansowych. Ujawnił je użytkownikowi reddita – projektant misji Paweł Saśko.

Opcji romansowe rzecz jasna w Cyberpunk 2077 będą i możemy się spodziewać, że będą bardziej w charakterze Wiedźmina 3 niż Assassin’s Creed Odyssey (czytaj: będzie trzeba się napracować, by kogoś zaciągnąć do alkowy). Dodatkowo z romansami mają być związane określone misje fabularne, od których powodzenia (lub wybrania określonej ścieżki) ma zależeć ewentualny sukces.

NPC-ów z którymi będziemy mogli pofiglować będzie więcej niż w poprzedniej grze autorstwa CDP RED, a dodatkowo będzie także możliwość romansów innych niż heteroseksualne. Jest to całkiem logiczne, biorąc pod uwagę, że w przeciwieństwie do Geralta, V będzie od początku do końca postacią zdefiniowaną przez nas, więc twórcy nie chcą narzucać z góry takich detali jak chociażby orientacja seksualna.

Premiera Cyberpunk 2077 16 kwietnia 2019 r. na Xbox One, PS4 i PC.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.