Padem o ścianę

Darksiders 3 zapowiedziane

Paweł Jastrzębski

Darksiders to seria, która nie miała łatwego życia. I to nie dlatego, żeby gry były słabe – wręcz przeciwnie, ich średnia na metacrtici to bardzo dobre 83 i 81 punktów. Twórcy byli jednak ofiarami problemów finansowych wydawcy, przez co ich byt (nie mówiąc o wydawaniu kolejnych gier) był zagrożony. Na szczęście wyszli na prostą, czego efektem jest zapowiedź Darksiders 3, które powinno wyjść w 2018 r.

W Darksiders 3 ponownie wcielimy się e Jeźdzca Apkalipsy – tym razem będzie nim rudowłosa Fury (w uniwersum gry jest ona jednym z Jeźdźców). Akcja gry toczyć się będzie w otwartym świecie, równolegle do wydarzeń przedstawionych w Darksiders 2. Nasza bohaterka stanie przed koniecznością przywrócenia równowagi między dobrem i złem, poprzez odnalezienie i zniszczenie manifestacji Siedmiu Grzechów Głównych.

Podobnie jak w pierwszych dwóch częściąc Darskiders 3 będzie grą akcji z elementami zręcznościowymi i logicznymi, a wszystko to kraszone będzie widokiem z trzeciej osoby – przyjdzie nam zatem podziwiać bujne kształtu Wściekłości 😉

Wypuszczony trailer nie ujawnia niestety zbyt dużo, ale przedstawia główne założenia fabularne. Data premiery nie jest jeszcze znana – wiadomo tylko, że gra wyjdzie w 2018 roku.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.