Padem o ścianę

Darksiders Genesis – nowy zwiastun

Paweł Jastrzębski

Darksiders Genesis to spin off „głównej” serii o zmaganiach Jeźdźców Apokalipsy, z widokiem z rzutu izometrycznego. Gra doczekała się właśnie klimatycznego zwiastuna, który niejako przy okazji ujawnił datę premiery.

Akcja Darksiders Genesis toczyć się będzie przed wydarzeniami znanymi z głównej serii, ale największe zmiany dotkną samej rozgrywki – akcję będziemy obserwować z rzutu izometrycznego, a gra będzie mocno przypominać Diablo.

Bohaterami Darksiders Genesis będą dwaj Jeźdźcy Apokalipsy – znany już Wojna i debiutujący w serii Waśń. Chłopaki w grze zmierzą się z zastępami piekielnych hord, by ubić samego Lucyfera.

Obie postacie mają się różnić i każdy ma mieć swój indywidualny styl gry. Wojna preferuję walkę na bliski dystans i machanie mieczem, zaś Waśń woli zdejmować przeciwników za pomocą pistoletów.

Podczas rozgrywki możemy dowolnie przeskakiwać między postaciami, a dodatkowo gra zaoferuje tryb kooperacyjny, w którym każdy wcieli się w innego bohatera.

Gra pojawi się na Xbox One, PS4 i Switchu 14 lutego 2020 r. Posiadacze komputerów osobistych będą mogli się cieszyć grą już od 5 grudnia 2019 r.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.