Padem o ścianę

Darksiders III – nowa moc Furii

Paweł Jastrzębski

Trochę ostatnio cicho było o Darksiders III (a premiera już 27 listopada 2018 r.). Pora więc troszkę nadrobić – twórcy gry wypuścili nowy zwiastun, prezentujący Force Hollow – nową moc Furii.

Nowa moc Furii – Force Hollow – pozwoli, po naładowaniu i zebraniu odpowiedniej ilości energii, na wykonywania potężnych ataków, zdolnych do przełamywania obrony wrogów. Zaprezentowany zwiastun pozwala na sprawdzenie jak sprawdza się ona w akcji.

W Darksiders III ponownie wcielimy się w Jeźdźca Apokalipsy – tym razem będzie nim rudowłosa Fury (w uniwersum gry jest ona jednym z Jeźdźców). Akcja gry toczyć się będzie w otwartym świecie, równolegle do wydarzeń przedstawionych w Darksiders 2. Nasza bohaterka stanie przed koniecznością przywrócenia równowagi między dobrem i złem, poprzez odnalezienie i zniszczenie manifestacji Siedmiu Grzechów Głównych.

Podobnie jak w pierwszych dwóch częściach Darskiders 3 będzie grą akcji z elementami zręcznościowymi i logicznymi, a wszystko to kraszone będzie widokiem z trzeciej osoby.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.