Padem o ścianę

Darksiders III z datą premiery

Paweł Jastrzębski

Wszyscy mamy takiego znajomego, któremu nic nie można powiedzieć, bo wszystko wypapla przy pierwszej okazji. W świecie growym powoli na takiego wyrasta Microsoft, który po zdradzeniu daty premiery Shenmue I & II, teraz zrobił to samo z Darksiders III.

W sklepie Xboxa pokazała się aktualizacja karty Darksiders III, według której gra ma się ukazać 27 listopada 2018 r. Póki co THQ Nordic nie wydało oficjalnego komunikatu, ale do tej pory stało na stanowisku, ze gra ukaże się w bliżej nieokreślonym 2018 r.

W Darksiders 3 ponownie wcielimy się w Jeźdźca Apokalipsy – tym razem będzie nim rudowłosa Fury (w uniwersum gry jest ona jednym z Jeźdźców). Akcja gry toczyć się będzie w otwartym świecie, równolegle do wydarzeń przedstawionych w Darksiders 2. Nasza bohaterka stanie przed koniecznością przywrócenia równowagi między dobrem i złem, poprzez odnalezienie i zniszczenie manifestacji Siedmiu Grzechów Głównych.

Podobnie jak w pierwszych dwóch częściach Darskiders 3 będzie grą akcji z elementami zręcznościowymi i logicznymi, a wszystko to kraszone będzie widokiem z trzeciej osoby.

 


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.