Padem o ścianę

Darmowy Weekend – trzy gry do ogrania

Paweł Jastrzębski

Kolejny tydzień zmierza powoli do końca, więc tradycyjnie Microsoft udostępnia posiadaczom subskrypcji Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate kilka gier za darmo. Tym razem będziemy mogli wybierać spośród trzech gier.

Darmowe wersje gier dostępne są już teraz, a darmowy weekend potrwa do poniedziałkowego poranka. Tradycyjnie dostępne będą pełne wersje gier, a grę będzie można kontynuować po ewentualnym zakupie. Dodatkowo wszystkie te gry doczekały się sporej przeceny w cyfrowym sklepie Xboxa. Za darmo do ogrania będą:

F1 2019 (89 na metacritic) – oficjalna gra najsłynniejszej chyba serii wyścigowej świata. Gra odda do naszej dyspozycji wszystkie licencjonowane zespoły, kierowców i tory. Oprócz długiego i rozbudowanego trybu kariery, twórcy pozwolą nam rozegrać pojedynczy wyścig lub pobawić się ze znajomymi.

Warhammer: Chaosbane (73 na metacritic) – hack&slash osadzony w świecie Warhammera. Fabuła gry toczy się wokół desperackiej obrony ludzkiego świata przed hordami orków dowodzonymi przez niejakiego Magnusa. Gra zaoferuje kampanię, którą możemy przejść zarówno samotnie, jak i w towarzystwie maksymalnie 3 graczy (na podzielonym ekranie lub przez sieć.

Borderlands: Game of the Year Edition – zremasterowana i rozbudowana o wszystkie dodatki edycja jednaj z ciekawszych gier 2009 r., która może nie stworzył, ale na pewno spopularyzowała gatunek looter shooter. W grze trafiamy na planetę Pandora, gdzie jako jeden ze śmiałków bierzemy udział w poszukiwaniu Skarbca. Gra przeznaczona jest dla maksymalnie 4 graczy (choć można przechodzić ją w pojedynkę).

 


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.