Padem o ścianę

Darmowy Weekend z Assassin’s Creed, Sea of Thieves i Smite

Paweł Jastrzębski

Przed nami kolejny weekend w którym większośź z nas spędzi w domu. Microsoft przygotował  dla posiadaczy abonamentów Xbox Live i Xbox Game Pass Ultimate trzy gry do ogrania za darmo w weekend, byśmy się za bardzo nie nudzili w tym trudnym czasie.

Darmowe wersje gier dostępne są już teraz, a darmowy weekend potrwa do poniedziałkowego poranka. Tradycyjnie dostępne będą pełne wersje gier, a grę będzie można kontynuować po ewentualnym zakupie. Dodatkowo wszystkie te gry doczekały się sporej przeceny w cyfrowym sklepie Xboxa. Za darmo do ogrania będą:

Assassin’s Creed Odyssey (87 na metacritic) – najnowsza odsłona serii, w której wcielimy się w Kassandrę lub Alexiosa – potomków legendarnego Leonidasa, którzy w antycznej Grecji wplątani zostali w wojnę pomiędzy Atenami i Spartę, a dodatkowo na marginesie nasz bohater musi zająć się Kultem Kosmosa – protoplastami Templariuszy.

Sea of Thieves (69 na metaritic) – to piracka, sieciowa gra MMO, utrzymana w radosnym, wręcz cukierkowym klimacie. Wcielamy się w niej w członka załogi pirackiej i razem z kumplami śmigamy po morzu w poszukiwaniu skarbów i okazji do bitki. Ciekawostką jest fakt, że każdy napotkany pirat to postać kierowana przez innego człowieka, z którym możemy albo się zakumplować, albo wręcz przeciwnie. Gra ponoć mocno zmieniła się od premiery, więc może to być dobra okazja, by zapoznać się z tym tytułem.

SMITE: BATTLEGROUND OF THE GODS (80 na metacritic) – sieciowa gra free to play, co delikatnie podważać by mogło sens puszczania jej w darmowy weekend. Ale specjalnie dla posiadaczy Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate odblokowano całą zawartość będącą do tej pory za płatną ścianą – od razu otrzymamy zatem dostęp do ponad 100 grywalnych bogów.

 


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.