Padem o ścianę

Darmowy weekend z Black Desert i Puyo Puyo Champions

Paweł Jastrzębski

Microsoft kontynuuje tradycje darmowych weekendów dla posiadaczy konta Gold. W ten weekend za darmo będzie można ograć dwie gry Black Desert i Puyo Puyo Champions.

Darmowy weekend z tymi grami już się zaczął i potrwa do poniedziałku do 9 rano. Tradycyjnie dostępne będą pełne wersje gry, a postęp przeniesie się do pełnej wersji po ewentualnym zakupie.

Black Desert (75 na metacritic) to MMORPG, którego akcja toczy się w fantastycznym świecie, w którym dwie zwaśnione nacje: Republika Calpheonu  oraz Królestwo Valencji walczą o wpływy.

Puyo Puyo Champions (74 na metacritic) to zręcznościowa gra logiczna, po której widać spore inspirację popularnym Tetrisem. Jej celem jest ułożenie obok siebie co najmniej czterech elementów w tym samym kolorze. Mimo, że gra posiada tryb jednoosobowy, to najciekawszy wydaje się być rywalizacyjny tryb multi, w którym wszystko co zrobimy na mapie, będzie miało wpływ na przeciwników. Sytuacja może się zatem zmieniać w mgnieniu oka i nagle może się okazać, że mimo posiadania pozornej stabilności jeden ruch przeciwnika może nas posłać w diabły.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.