Padem o ścianę

Darmowy Weekend z Breakpoint, Tekken 7 i Risk of Rain 2

Paweł Jastrzębski

Przed nami kolejny weekend w którym większość z nas spędzi w domu. Microsoft przygotował dla posiadaczy abonamentów Xbox Live i Xbox Game Pass Ultimate trzy gry do ogrania za darmo w weekend, byśmy się za bardzo nie nudzili w tym trudnym czasie.

Darmowe wersje gier dostępne są już teraz, a darmowy weekend potrwa do poniedziałkowego poranka. Tradycyjnie dostępne będą pełne wersje gier, a grę będzie można kontynuować po ewentualnym zakupie. Dodatkowo wszystkie te gry doczekały się sporej przeceny w cyfrowym sklepie Xboxa. Za darmo do ogrania będą:

Tekken 7 (81 na metacritic) – najnowsza odsłona flagowej serii bijatyk od Namco. W trybie fabularnym mamy ponownie okazję wziąć udział w turnieju King of the Iron Fist, a przy okazji poznać nowe fakty dotyczące konfliktu między Heihachim Mishimą a jego synem Kazuyą. Do naszej dyspozycji będzie także tryb sieciowy, w którym będziemy się mogli zmierzyć z innymi graczami.

Ghost Recon Breakpoint (62 na metacritic) to kontynuacja Ghost Recon Wildlands – tym razem trafimy na fikcyjny archipelag Auroa, gdzie mieściła się siedziba technologicznego giganta – Skell Technology. Gdy z firmą nagle urywa się kontakt, oddział Duchów zostaje wysłany, by zbadać co się stało. Na miejscu okazuje się, że firma została przejęta przez zbuntowany oddział Wilków – elitarnych amerykańskich żołnierzy. Na ich czele stoi wspomniany Cole D. Walker.

Ostatnią grą do ogrania w weekend będzie Risk of Rain 2 – trzecioosobowy rogalik, a którym przejmiemy kontrolę nad śmiałkami przemierzającymi powierzchnie odległej planety. Gra toczy się wokół eksploracji, elementów zręcznościowych i walce w szerokim arsenałem wrogów.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.