Padem o ścianę

Darmowy Weekend z Gears 5, Override, Hitman, NBA Playground i Elder Scrolls

Paweł Jastrzębski

Kwarantanna obywatelska przedłuża nam się o kolejny tydzień, więc pewnie i Wasza kupka wstydu powoli się zmniejsza, wiec Microsoft w ten weekend udostępnia posiadaczom abonamentów Xbox Live i Xbox Game Pass Ultimate pięć gier do ogrania za darmo w weekend, byśmy się za bardzo nie nudzili w tym trudnym czasie.

Darmowe wersje gier dostępne są już teraz, a darmowy weekend potrwa do poniedziałkowego poranka. Tradycyjnie dostępne będą pełne wersje gier, a grę będzie można kontynuować po ewentualnym zakupie. Dodatkowo wszystkie te gry doczekały się sporej przeceny w cyfrowym sklepie Xboxa. Za darmo do ogrania będą:

Gears 5 (84 na metacritic) – najnowsza odsłona serii Gears of War, kontynuuje bezpośrednio fabułę Gears of War 4 – jako Kait Diaz, która udaje się z podróż, by odkryć swoje korzenie i związki z Rojem. Oprócz tego gra ma do zaoferowanie rozbudowany tryb Hordy, Kontry i Ucieczki – nawet jakbyście siedzieli cały weekend, to nie ogracie nawet 20% tego co gra ma do zaoferowania – co nie znaczy, że nie możecie próbować 😉

Override: Mech City Brawl (59 na metacritic) – dynamiczna bijatyka 3D, w której zasiadamy za sterami jednego z 12 mechów, by toczyć zmagania na w pełni zniszczalnych arenach. Oprócz kampanii dla jednego gracza, twórcy przygotowali także tryb multi, w którym będziemy mogli zmierzyć się z żywym przeciwnikiem.

The Elder Scrolls Online (77 na metacritic) to gra MMO, której akcja rozgrywa się tysiąc lat przed wydarzeniami znanymi ze Skyrim. Typowo dla gier tego typu, będziemy mogli stworzyć własną postać, a do  wyboru mieć będziemy 10 ras i kilka klas postaci. Akcję gry możemy obserwować zarówno z trzeciej jak i pierwszej osoby. Gra zaoferuje wiele trybów gry, w tym PvE, jak i PvP dla nawet 200 graczy.

NBA 2K Playgrounds 2 (62 na metacritic) – mocno zręcznościowa gra koszykarska, w której wcielając się w najbardziej znanych graczy NBA, którzy rozgrywają ze sobą mocno abstrakcyjne mecze uliczne. Gra oferuje tryb kariery i rozbudowany tryb multiplayer.

Hitman: The Complete First Season – 6 odsłona kultowej serii o łysym zabójcy, będąca jednocześnie pierwszą odsłoną serii, w której rozgrywka poszatkowana jest na 6 mini lokacji z mini kampanią fabularną każda – dopiero pod koniec sezonu kampanię zaczynają się łączyć w sensowną całość.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.