Padem o ścianę

Darmowy Weekend z Nascar, Verdun i Overwatch

Paweł Jastrzębski

Najbliższy weekend większości z nas (tej bardziej świadomej) upłynie na leniwym siedzeniu w domu. Warto jednak mieć co do roboty, a nie samym Netflixem człowiek żyję – Microsoft przygotował zatem dla posiadaczy abonamentów Xbox Live i Xbox Game Pass Ultimate trzy gry do ogrania za darmo w weekend.

Darmowe wersje gier dostępne są już teraz, a darmowy weekend potrwa do poniedziałkowego poranka. Tradycyjnie dostępne będą pełne wersje gier, a grę będzie można kontynuować po ewentualnym zakupie. Dodatkowo wszystkie te gry doczekały się sporej przeceny w cyfrowym sklepie Xboxa. Za darmo do ogrania będą:

Nascar Heat 4 (74 na metacritic) – realistyczne wyścigi, które pozwolą nam wziąć udział w tej legendarnej serii wyścigowej. Do naszej dyspozycji zostaną oddane licencjonowane zespoły, biorące udział w serii w roku 2019 oraz 38 autentyczne tory. Gra zaoferuje zarówno tryb singlowy jak i sieciowy.

WWI: Verdun (46 na metacritic) – sieciowy shooter osadzony w realiach I Wojny Światowej. Gra zaoferuje 4 sieciowe tryby w których możemy stanąć po stronie Francji lub Niemiec i zmierzyć się w bitwie, która zmieniła losy wojny.

Ostatnią dostępną grą na weekend będzie Overwatch (91 na metacritic) – sieciowy shooter od Blizzarda, w którym mierzą się ze sobą dwa, sześcioosobowe zespoły. Gra charakteryzuje się mnogością bohaterów, wyróżniających się uzbrojeniem, stylem rozgrywki i umiejętnościami specjalnymi


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.