Padem o ścianę

Darmowy weekend z Rainbow Six Siege, PvZ i Black Desert

Paweł Jastrzębski

Microsoft ponownie przyszykował dla nas ofertę darmowego grania na weekend – w tym tygodniu posiadacze abonamentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate będą mogli bez żadnych dodatkowych opłat przetestować aż trzy gry.

Darmowe wersje gier dostępne są już teraz, a darmowy weekend potrwa do poniedziałkowego poranka. Tradycyjnie dostępne będą pełne wersje gier, a grę będzie można kontynuować po ewentualnym zakupie. Dodatkowo wszystkie te gry doczekały się sporej przeceny w cyfrowym sklepie Xboxa.

Przez cały weekend za darmo będzie można również ogrywać Rainbow Six Siege (74 na metacritic) – czyli sieciowy shooter od Ubisoftu, który po relatywnie gorszym starcie, dzięki rewelacyjnemu wsparciu od wydawcy utrzymuje stabilne zainteresowanie od premiery – jeśli lubicie taktyczne, sieciowe, FPS-y, to koniecznie musicie sprawdzić.

Black Desert (75 na metacritic) to MMORPG, którego akcja toczy się w fantastycznym świecie, w którym dwie zwaśnione nacje: Republika Calpheonu  oraz Królestwo Valencji walczą o wpływy.

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (76 na metacritic) – trzecia część serii Garden Warfare przedstawiającej zmagania między zombiakami a roślinami. Tym razem akcja gry toczyć się będzie wokół zmagań o tytułowe Neighborville. Do naszej dyspozycji twórcy oddali zarówno tryby rywalizacyjne jak i kooperacyjne.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.