Padem o ścianę

Darmowy weekend z The Division

Paweł Jastrzębski

Ubisoft, widząc co dzieje się za oknami, postanowił zrobić prezent graczom i wystartował dzisiaj z darmowym weekendem w Tom Clancy’s The Division. Także jeśli obawialiście się, że  przez aurę możecie się nudzić, to polecam szybko zreflektować plany 😉

Darmowy weekend z The Division powinien wystartować już dzisiaj o  godzinie 19:00) i potrwa do poniedziałku, 8 maja do godziny 9:00.

W  ramach darmowego weekendu otrzymacie dostęp do całej zwartości gry (z wyłączeniem elementów wprowadzonych w przepustce sezonowej). Także jeśli dobrze się sprężycie i przysiądziecie, to być może uda Wam się przejść całą kampanię. Będzie można także przetestować Strefę Mroku i wszystkie inne aktywności jakie gra oferuje.

Warunkiem koniecznym do wzięcia udziały w darmowym weekendzie jest oczywiście posiadanie abonamentu Xbox Live Gold.

W The Division wcielamy się w członka tytułowej organizacji, która jest ostatnią nadzieją na zaprowadzenie porządku na ogarniętym epidemią Manhattanie. Gra jest klasyczną grą akcji z widokiem z trzeciej osoby – nastawiona jest jednak przede wszystkim na wspólną grę ze zgranym oddziałem – także przed zaczęciem zabawy warto zebrać drużynę.

The Division


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.