Padem o ścianę

Darmowy weekend z trzema grami

Paweł Jastrzębski

Jeśli nie bardzo wiecie w co zagrać w weekend (bo np. subskrypcja Xbox Game Pass się skończyła), to Microsoft przygotował dla Was całkiem ciekawą ofertę – posiadacze konta Gold będą mogli przez weekend pograć sobie za darmo w trzy gry.

Darmowy weekend trwa już od wczoraj, a w jego ramach możecie zagrać w:

Just Cuase 4(70 na metacritic) – kolejna cześć gry akcji w otwartym świecie. Tym razem Rico uda się na wyspę Solís, którą spróbuje wyzwolić z rąk organizacji militarnej Black Hand, dowodzona przez Gabrielę Morales i bardzo niepokojących anomalii pogodowych z gwałtownymi burzami i tornadami włącznie. Przy okazji Rico spróbuje rozwikłać tajemnice śmierci swojego ojca, który w jakiś sposób związany był z wyspą.

Dead by Deadlight (58 na metacritic) – survival horror z asymetryzcznym trybem multiplayer, w którym czwórka graczy ukrywa się przed piątym, który wciela się w psychopatycznego mordercę. Miłośnicy klasycznych horrorów z miejsca powinni załapać o co w grze chodzi i kto wie? Może nawet całkiem nieźle się bawić.

Terra Tech – (60 na metacritic) – kosmiczny sandbox, w którym nasza postać wybiera się w podróż po odległych planetach, by znaleźć i przetransportować surowce na Ziemię.

Klasycznie dla darmowych weekendów wszystkie powyższe gry doczekały się sporej obniżki w sklepie Xboxa. Tradycyjnie też cały postęp przeniesiecie do pełnej wersji po ewentualnym zakupie. Gry będą dostępne za darmo do poniedziałkowego poranka.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.