Padem o ścianę

Darmowy weekend z trzema grami

Paweł Jastrzębski

Tradycyjnie już co weekend Microsoft dba o to, byśmy mieli w co grać w smutne zimowe dni. Nie inaczej jest teraz, kiedy posiadacze abonamentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate, będą mogli bez dodatkowych opłat ograć aż trzy gry.

Darmowe wersje gier dostępne są już teraz, a darmowy weekend potrwa do poniedziałkowego poranka. Tradycyjnie dostępne będą pełne wersje gier, a grę będzie można kontynuować po ewentualnym zakupie. Dodatkowo wszystkie te gry doczekały się sporej przeceny w cyfrowym sklepie Xboxa.

Surviving Mars (76 na metacritic) – futurystyczny city-builder, od twórców Tropico, którego akcja (jak nietrudno się domyśleć) toczy się na czerwonej planecie.

Dead by Daylight: Special Edition (58 na metacritic) – survival horror z asymetryzcznym trybem multiplayer, w którym czwórka graczy ukrywa się przed piątym, który wciela się w psychopatycznego mordercę. Miłośnicy klasycznych horrorów z miejsca powinni załapać o co w grze chodzi i kto wie? Może nawet całkiem nieźle się bawić.

Secret Neighbor kontynuacja Hello Neighbor, która tym razem jest tytułem multiplayerowym, w którym wcielamy się w członka grupki dzieciaków, próbującej odbić swojego przyjaciela z rąk tytułowego „sąsiada”. Pikanterii sprawie dodaje, że jeden z członków grupy jest tak naprawdę przebranym sąsiadem.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.