Padem o ścianę

Darmowy weekend z trzema grami

Paweł Jastrzębski

Dzięki uprzejmości Microsoftu przez drugi kolejny weekend posiadacza abonamentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate będą mogli bez żadnych dodatkowych opłat ograć trzy gry.

Darmowe wersje gier dostępne są już teraz, a darmowy weekend potrwa do poniedziałkowego poranka. Tradycyjnie dostępne będą pełne wersje gier, a grę będzie można kontynuować po ewentualnym zakupie. Dodatkowo wszystkie te gry doczekały się sporej przeceny w cyfrowym sklepie Xboxa.

Sonic Mania (83 na metacritic) – kolejna z gier z Soniciem w roli głównej, która tym razem jest powrotem do korzeni (po wielu nieudanych eksperymentach) – gra charakteryzuje się klasyczną grafiką 2D znaną z Sega Genesis, tak więc osoby dorastające z Soniciem poczują się jak w domu.

NBA 2K20 (80 na metacritic) – w USA zaczyna się właśnie Weekend Gwiazd, więc jeśli chcecie poczuć się jak gwiazda koszykówki, to najlepsza wirtualna odsłona jest propozycją wybitnie dla Was. Najnowsza część serii, to dalej gameplayowe mistrzostwo świata, choć niestety coraz bardziej obecne mikropłatności powoli zmieniają grę w wirtualne kasyno. Niemniej jednak przez weekend zdecydowanie warto ograć.

Super Monkey Ball: Banana Blitz HD (70 na metacritic) – remaster platformówki z 2006 r., w której wcielamy się w sympatyczną małpkę, zamkniętą w przezroczystej kuli, która przemierza przeszło 100 poziomów, zbierając po drodze banany, skradzione przez Kapitan Crabuchina.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.