Padem o ścianę

Darmowy weekend z trzema grami

Paweł Jastrzębski

Zbliża się kolejny weekend, więc Microsoft tradycyjnie przyszykował dla nas pakier gier, jakie posiadacze abonamentów Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Live Gold mogą ograć bez dodatkowych opłat. Tym razem będziemy mogli ograć trzy gry.

Darmowe wersje gier dostępne są już teraz, a darmowy weekend potrwa do poniedziałkowego poranka. Tradycyjnie dostępne będą pełne wersje gier, a grę będzie można kontynuować po ewentualnym zakupie. Dodatkowo wszystkie te gry doczekają się przeceny w cyfrowym sklepie Xboxa.

Jump Force (61 na metacritic) – trójwymiarowa bijatyka, której największą siłą sa chyba licencja na dziesiątki postaci znanych z kultowych serii anime – Dragon Ball, Naruto, Hunter x Hunter i wielu innych. Akcja gry toczy się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie doszło do połączenia naszego świata ze światami z anime. W ten sposób do naszego świata przenoszą się złoczyńcy w stylu Czarnobrodego i tylko bohaterowie seriali mogą ich powstrzymać.

PlayerUnknown’s Battlegrounds (85 na metacritic) – czyli gra, która upowszechniła najpopularniejszy obecnie gatunek gier sieciowych – battle royale. Także jeśli mieliście chęć sprawdzić, czym pół internetu się podnieca to teraz macie dobrą okazję przetestować.

Dead by Deadlight (58 na metacritic) – survival horror z asymetryzcznym trybem multiplayer, w którym czwórka graczy ukrywa się przed piątym, który wciela się w psychopatycznego mordercę. Miłośnicy klasycznych horrorów z miejsca powinni załapać o co w grze chodzi i kto wie? Może nawet całkiem nieźle się bawić.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.