Padem o ścianę

Darmowy Weekend z WWE2k20, The Elder Scrolls Online i Monster Energy Supercross 3

Paweł Jastrzębski

Przed nami kolejny weekend w którym większość z nas spędzi w domu. Microsoft przygotował dla posiadaczy abonamentów Xbox Live i Xbox Game Pass Ultimate trzy gry do ogrania za darmo w weekend, byśmy się za bardzo nie nudzili w tym trudnym czasie.

Darmowe wersje gier dostępne są już teraz, a darmowy weekend potrwa do poniedziałkowego poranka. Tradycyjnie dostępne będą pełne wersje gier, a grę będzie można kontynuować po ewentualnym zakupie. Dodatkowo wszystkie te gry doczekały się sporej przeceny w cyfrowym sklepie Xboxa. Za darmo do ogrania będą:

WWE2k20 (45 na metacritic) – bijatyka na licencji chyba najsłynniejszej federacji wrestlingu. Gra niestety chyba tylko dla miłośników tego „sportu” – festiwal błędów jakie oferuje jest wręcz porażający.

The Elder Scrolls Online (77 na metacritic) to gra MMO, której akcja rozgrywa się tysiąc lat przed wydarzeniami znanymi ze Skyrim. Typowo dla gier tego typu, będziemy mogli stworzyć własną postać, a do  wyboru mieć będziemy 10 ras i kilka klas postaci. Akcję gry możemy obserwować zarówno z trzeciej jak i pierwszej osoby. Gra zaoferuje wiele trybów gry, w tym PvE, jak i PvP dla nawet 200 graczy.

Monster Energy Supercross 3 (74 na metacritic) – wyścigówka na licencji Monster Energy Supercross, dzięki której możemy cieszyć się prawdziwy teamami, zawodnikami i trasami. Gra pozwala na wziąć udział w rozbudowanym trybie kariery (podczas której tworzymy własnego zawodnika), lub wziąć udział w zabawie sieciowej.

 


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.