Padem o ścianę

Darmowy weekend z Zombieland: Double Tap i Wreckfest

Paweł Jastrzębski

Już od dzisiaj posiadacze abonamentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate będą mogli zacząć weekend – Microsoft udostępnił do ogrania przez weekend dwie gry – Zombieland: Double Tap – Road Trip i Wreckfest.

Darmowy weekend z obiema tymi grami już się zaczął będzie dostępny do poniedziałku do 9 rano. Tradycyjnie otrzymamy dostęp do pełnej wersji gier, a postęp przeniesiemy, po ewentualnym zakupie. Możemy się także spodziewać, że gry doczekają się także sporej obniżki w cyfrowym sklepie Xboxa.

Zombieland: Double Tap – Road Trip (39 na metacritic) to postapokaliptyczna strzelanka z widokiem z góry. Akcja gry toczy się pomiędzy wydarzeniami znanymi z pierwszej i drugiej części filmowej serii, a sama rozgrywka sprowadza się do przebijania się przez hordy zombie – samemu lub w coopie.

Wreckfest (83 na metacritic) – wyścigowa gra, w której mniej liczy się dojechanie do mety na pierwszym miejscu, a bardziej dojechanie w ogóle 😉 Do naszej dyspozycji oddano realistyczny tryb zniszczeń, który przetestujemy zarówno w rozgrywce singlowej jak i wieloosobowej.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.