Padem o ścianę

Druga sierpniowa aktualizacja Xbox Game Pass

Paweł Jastrzębski

Znamy już drugą sierpniową aktualizacje Xbox Game Pass. Do końca miesiąca do usługi trafi 7 nowych gier z czego jedna wyłącznie na PC. Zdecydowanie najjaśniejszym punktem oferty jest dołączenie Immortals: Fenyx Rising.

Do końca miesiąca do Xbox Game Pass trafią:

  1. Coffee Talk (chmura, konsole, PC) – 16 sierpnia
  2. Midnight Fight Express (chmura, konsole, PC) – 23 sierpnia
  3. Exapunks (PC) – 25 sierpnia
  4. Opus: Echo of Starsong – Full Bloom Edition (konsole i PC) – 25 sierpnia
  5. Commandos 3 – HD Remaster (chmura, konsole, PC) – 30 sierpnia
  6. Immortality (chmura, PC, Xbox Series X|S) – 30 sierpnia
  7. Immortals Fenyx Rising (chmura, konsole, PC)- 30 sierpnia

Pierwsza gra jest dostępna od dziś – to Coffe Talk (75 na metacritic) – visual novel, w której wcielamy się w pracownika kawiarni w Seattle. Akcja gry osadzona jest w altenratywnej rzeczywistości, a klientami kawiarni są mityczne stwory, z którym każda ma swoją historię i problemy. Warto podkreślić, że gra była częścią Games with Gold w czerwcu 2020 r.

23 sierpnia do usługi dołączy Midnight Fight Express, który trafi do abonamentu w dniu swojej premiery. Jest to polski beat’em up, w którym wcielamy się w śmiałka przemierzającego miasto walcząc z adwersarzami. 

25 sierpnia – wyłącznie w wersji abonamentu na PC do abonamentu dołączy Exapunksgra logiczna, która przenosi nas do 1997 r., w której wcielamy się w hakera włamującego się do sieci i urządzeń.

Również 25 sierpnia do Xbox Game Pass dołączy Opus: Echo of Starsong – Full Bloom Edition (90 na metacritic) – pełne wydanie ciekawej gry przygodowej, w której wcielamy się w  dwójkę protagonistów pomagających zbierać tajemniczą substancję Lumen, będącą powodem wielu walk i konfliktów.

30 sierpnia do Xbox Game Pass dołączy Commandos 3 – HD Remaster (60 na metacritic) – odświeżona wersja kultowej strategii z 2003 r. Obserwując grę w rzucie izometrycznym, kierujemy oddziałem wyspecjalizowanych komandosów, walczących z niemieckimi siłami podczas II Wojny Światowej.

Także 30 sierpnia do Xbox Game Pass dołączy Immortality, który dołączy do usługi w dniu swojej premiery. Co ciekawe, jest to chyba pierwszy tytuł w usłudze, który docelowo nie wychodzi na Xbox One. Będzie to narracyjna przygodówka, utrzymana w konwencji horroru, opowiadającą o młodej aspirującej aktorce, która znika w tajemniczych okolicznościach.

Ostatnią grą z sierpniowej oferty będzie Immortals: Fenyx Rising (81 na metacritic) – gra akcji z otwartym światem, w której wcielamy się wFenyx – zwykłego tarczownika greckiej armii, która nagle staje się jedyną nadzieją bogów. Cała fabuła kręci się bowiem wokół uwolnienia Typhona – Niszczyciel Bogów, którego jedynym celem jest sprowadzenie na świat chaosu i zniszczenia. Jedyną nadzieją bogów greckiego panteonu jest śmiertelnik Fenyx, który musi odnaleźć i uwolnić esencję siedmiu bogów, by z ich pomocą pokonać przeciwnika.


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.