Padem o ścianę

Dungeons & Dragons: Dark Alliance – zwiastun premierowy

Paweł Jastrzębski

Dzisiaj swoją premierę ma Dungeons & Dragons: Dark Alliance – jak mam nadzieję pamiętacie, gra w dniu premiery trafi do Xbox Game Pass, więc możecie zminimalizować ryzyko i sprawdzić grę zanim wyłożycie ciężko zarobione PLN. Z okazji premiery zadebiutował klasyczny zwiastun premierowy.

W grze Dungeons & Dragons: Dark Alliance wcielimy się w legendarnego Drizzta Do’Urdena i jego towarzyszy – CattieBrie, Wulfgara i Bruenora –czyli bohaterowie doskonale znani wszystkich miłośnikom książek z serii Forgotten Realms (swoje 5 minut mieli także w kultowych Baldurach). Za szczeniaka pochłaniałem namiętnie wszystkie książki R.A. Salvatore’a, opowiadające o najsłynniejszym Mrocznym Elfie. Co prawda w miarę dorastania książki zaczęły irytować swoją naiwnością i trybem heroic fantasy, jednak sentyment pozostał na tyle duży, że gra z miejsca zdobyła moje zainteresowanie.

Pojawiły się już pierwsze oceny gry i póki co wygląda to marnie – średnia na metacritic to 63, choć uczciwie trzeba przyznać, że zdarzyły się nawet dwie ósemki.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.