Padem o ścianę

Far Cry 5 – zwiastun live action

Paweł Jastrzębski

Do premiery Far Cry 5 coraz bliżej, więc Ubisoft stara się podtrzymać nasze zainteresowanie wypuszczając kolejne zwiastuny. Tym razem jest to tzw. zwiastun live action.

Zwiastun aktorki nie jest zbyt rozbudowany – skupia się na Josephie Seedzie (w którego wciela się znany z Frontier – Greg Bryk ) i przedstawia pokrótce jego historię i drogę do zostania przywódcą Kultu.

Akcja Far Cry 5 przeniesie nas do Hope County w stanie Montana, gdzie władze przejął Joseph Seed ze swoim kultem „Dzień Sądu„, kontrolując niemalże każdy aspekt życia mieszkańców. W grze wcielimy się zaś w młodego policjanta (lub policjantkę, jako, że po raz pierwszy w serii będziemy mogli samodzielnie wybrać płeć i wygląd postaci), którego/której zadaniem jest rozpracowanie i zniszczenie organizacji Josepha.

Far Cry 5 możecie już nabyć w cyfrowym sklepie MS w edycji Standardowej (279,99 zł), Deluxe (296,99 zł) oraz Gold, zawierającą przepustkę sezonową (373,99 zł) – premiera już 27 marca 2018 r.

Sam zwiastun możecie obejrzeć poniżej, w dwóch wersjach językowych – przy czym polską (z dubbingiem) oglądacie na własną odpowiedzialność.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.