Padem o ścianę

Fifa 19 – Alex Hunter w Realu Madryt

Paweł Jastrzębski

Jeśli graliście w tryb fabularny w Fifa 18, to może pamiętacie, że pierwszy akt naznaczony był nieudanym transferem Alexa Huntera do Realu Madryt. Jak się okazuje, co się odwlecze to nie uciecze i w Fifa 19 Alex trafi do madryckiej drużyny.

Póki co wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Alex Hunter trafi do Realu w sposób z góry zaprogramowany – nie będziemy mieli zatem wyboru, jak w poprzedniej części, kiedy wybieraliśmy między Atletico, PSG i Bayernem. Mnie jako wieloletniego (od 1994 r.) kibica Barcelony ten fakt jakoś mocno nie cieszy, ale podejrzewam, że rzesza fanów Los Blancos będzie ukontentowana. W każdym razie EA Sports przygotowało okolicznościowy filmik, na którym gwiazdy z Madrytu witają Alexa w swojej drużynie. Na materiałach promocyjnych brakuje rzecz jasna Cristiano Ronaldo, który zagrzewa już miejsce w Turynie.

To jednak nie jedyna nowość w Fifa 19, jaką dla nas przygotowano. Szykuje się bowiem specjalny tryb rywalizacyjny o nazwie Przetrwanie, który pojawił się już w Fifa Street z 2012 r,. Polegać on będzie na tym, że po strzeleniu bramki będziemy musieli pożegnać się z jednym, losowo wybranym, zawodnikiem. Wygrywa ta drużyna, która pierwsza strzeli 5 bramek, a co za tym idzie straci 5 zawodników.

Premiera Fifa 19 już 28 września na Xbox One, PS4, PC i Pstryczku.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.