Padem o ścianę

Forza Horizon 4 jeszcze dzisiaj z demem?

Paweł Jastrzębski

Cyfrowy sklep Xboxa wzbogacił się dzisiaj o kartę Forza Horizon 4 Demo – może to oznaczać, że jeszcze dzisiaj będziemy mogli zwiedzić Wielką Brytanię.

Zgodnie z opisem karty, demko ważyć będzie prawie 28GB, nie wiadomo jednak jaki wycinek gry w nim się znajdzie, ani tym bardziej jakimi samochodami przyjdzie nam kierować.

To co ujawnia karta Forzy Horizon 4 Demo, to fakt, że pomimo, iż poprzednie tytuły ekskluzywne Microsoftu State of Decay 2 i Sea of Thieves, nie doczekały się polskiej wersji językowej, w Forza Horizon 4 takowa prawdopodobnie się znajdzie.

Przypominam, że w Forza Horizon 4 udamy się tym razem do Wielkiej Brytanii. Największą nowością, w stosunku do poprzednich części, są znane już z zapowiedzi Pory Roku. Każda zmiana, mocno wpłynie nie świat i zmieni sposób w jaki jeździmy, samochody, rodzaje eventów itp. Co ciekawe zmiana pory roku ma nastąpić dynamicznie i w tym samym momencie dla wszystkich graczy.

Forza Horizon 4 pojawi się na Xbox One i Windows 10 już 2 października 2018 r. W dniu premiery dostępna będzie także w usłudze Xbox Game Pass.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.