Padem o ścianę

Free Play Days z trzema grami na weekend

Paweł Jastrzębski

Wystartował już kolejny darmowy weekend, podczas którego Microsoft, przygotował posiadaczom subskrypcji Xbox Live Gold/Xbox Game Pass Ultimate trzy gry do ogrania.

Już od teraz do poniedziałkowego poranka bez dodatkowych opłat ograć będziecie mogli:

Hunt: Showdown (76 na metacritic) – kooperacyjna strzelanka FPS, która miesza rozrywkę PvP z PvE. Jej akcja umieszczona jest w alternatywnej wersji Luizjany z XIX wieku, gdzie potwory są prawdziwe, a naszym zadaniem jest odesłanie ich do piekła. Gra toczy się w w maksymalnie 5 drużynach dwuosobowych, które rywalizują ze sobą o miano tej, która ubije wyjątkowo paskudnego potwora.

Blood Bowl 2 – Legendary Edition (70 na metacritic) – nietypowa odmiana futbolu amerykańskiego, osadzona w realiach Warhammera.

Judgment (85 na metacritic) – przygodowa gra akcji od twórców Yakuzy. Wcielamy się w niej w Takayukiego Yagami, zniesławionego adwokata, który po wybronieniu groźnego mordercy, dręczony wyrzutami sumienia, zakłada prywatną agencję detektywistyczną. Jedną z pierwszy spraw jakie przyjdzie mu rozwikłać będzie tajemnicza seria morderstw.


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.