Padem o ścianę

G.I. Joe: Operation Blackout – zwiastun

Paweł Jastrzębski

Trochę niespodziewanie w sieci zadebiutował zapowiedź G.I. Joe: Operation Blackout – trzecioosobowej strzelanki opartej na licencji kultowych zabawek od Hasbro – gra zadebiutuje w październiku, a już teraz możemy obejrzeć ją w akcji.

Jeśli Wasze dzieciństwo przypadło na początek/połowę lat 90-tych to musicie kojarzyć kultowe zabawki przedstawiające dzielnych amerykańskich żołnierzy i ich przeciwników z Cobry. Sam pacholęciem będąc miałem dosyć pokaźną kolekcje figurek i z bratem wykorzystywaliśmy prawie każdą okazję, by się nimi pobawić. Z czasem zajawka przygasła, na co nie pomogła premiera dwóch filmów kinowych. Jednak nawet w takiej sytuacji zapowiedź taka jak poniższa mocno uderza w nostalgiczną nutkę.

Samo G.I. Joe: Operation Blackout ma być trzecioosobową strzelanką, mocno przypominającą na pierwszy rzut oka Agents of Mayhem. Gra ma składać się z 18 fabularnych misji dostępnych do przejścia zarówno samemu jak i w kooperacji. Co ciekawe, przyjdzie nam wcielać się w obie strony konfliktu – wśród grywalnych postaci będą takie tuzy jak: Duke, Snake Eyes, Cobra Commander czy Destro.

Premiera G.I. Joe: Operation Blackout 13 października 2020 r. na Xbox One, PC, Switchu i PS4


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.