Padem o ścianę

Gears 5 – techniczna beta na horyzoncie

Paweł Jastrzębski

Już w najbliższy piątek, 19 lipca, zaczną się techniczne testy trybu Versus w Gears 5. Twórcy przygotowali kilka nowości, które mogą zainteresować także weteranów serii. Najważniejsze możemy zaobserwować na najnowszym zwiastunie.

Największą nowością w trybie Versus będzie chyba tryb Arcade, w którym im lepiej nam idzie, tym mamy dostęp do lepszego sprzętu. Za każde zabójstwo otrzymujemy punkty, które możemy od razu wydać na lepszą broń, bądź zachomikować, by wydać na coś naprawdę kozackiego. Ze zwiastuna wygląda, że będzie szybko, brutalnie i cholernie przyjemnie.

Testy beta trybu Versus odbędą się w dwóch turach: 19-21 lipca (start o 19 naszego czasu) i 27-29 lipca. Zawierać będą trzy tryby (Arcade, Escalation i King of the Hill), a pobawimy się na dwóch mapach. Dostęp do nich otrzymają wszyscy, którzy posiadają zamówienia przedpremierowe lub abonament Xbox Game Pass. Już dzisiaj (od ok 19) za to powinniście móc ściągnąć klienta bety.

Premiera Gears 5 10 września (6 września dla posiadaczy edycji Ultimate i Xbox Game Pass Ultimate) na Xbox One i Windows 10.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.