Padem o ścianę

Gears 5 – zaczynamy Gearsmas

Paweł Jastrzębski

Już przy okazji Gears of War 4 The Coalition w okresie bezpośrednio poprzedzającym Święta startowało ze specjalnym świątecznym weekendem. Nie inaczej będzie przy okazji Gears 5. Wystartował bowiem Gearsmas.

Co dla nas przygotowali deweloperzy z The Coalition? Przede wszystkim specjalny tryb Hordy, w którym zmierzymy się z 20 falami Młodzików przebranych za renifery. Dodatkowo co 5 fal będzie fala bossa. Żeby nie było za prosto to wśród Młodzików będą również te z przyczepionymi granatami do tyłka. Ukończenie 100 takich fal zostanie nagrodzone skórką na bronie.

W tym roku niestety nie będzie tradycyjnej bitwy na śnieżki – zamiast tego twórcy chcą, byśmy skupili się na trybie Free for All. Nie oznacza to bynajmniej, że The Coalition porzuca ten tryb – niewykluczone, że pojawi się w przyszłości. W każdym razie grając w Free for All możemy odblokować kolejny prezent – skórkę Krampus Scion, który mimo, że powstał na bazie Nadzorcy dostępny będzie jako wariacja zwykłego Sciona – wszystko po to, by każdy gracz miał dostęp do tej skórki. By odblokować Krampusa wystarczy zaliczyć 200 fragów w Free for All.

Dodatkowe prezenty otrzymamy za samo zalogowanie się w Gears 5 podczas trwania Gearsmas (do 2 stycznia). Będą to: skórka na Jacka, rozprysk krwi, oznaczenie i baner.

Jeśli podczas świąt chcielibyście odpocząć między jednym kęsem serniczka a drugim, to być może skusi Was bonus do zdobywanego doświadczenia, który będzie aktywny 25 i 26 grudnia.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.