Padem o ścianę

Ghost Recon Breakpoint z dużą aktualizacją

Paweł Jastrzębski

Ghost Recon: Breakpoint zdecydowanie nie miał udanego startu – gra zdecydowanie nie wytrzymało oczekiwań powstałych po premierze Wildlands. Trzeba jednak oddać Ubisoftowi, że nie porzuca tytułu, tylko cały czas walczy o naszą uwagę. Czas pokażę, czy łatki, takie jak debiutująca dzisiaj, sprawią, że gra odzyska łaskę fanów.

Premiera łatki powiązana jest z początkiem Epizodu 2 w Ghost Recon Breakpoint. W jej ramach otrzymamy przede wszystkich 8 misji w trybie fabularnym, w których towarzyszyć nam będzie Sam Fisher we własnej osobie. Razem z najbardziej znanym agentem Trzeciego Eszelonu odkryjemy spisek, dążący do zbudowania dronów sterowanych umysłem – nasi dzielni bohaterowie będą musieli zatrzymać prace nad nową bronią. Misje z Samem dostępne będą w ramach Przepustki Sezonowej lub do osobnego zakupu – wszyscy gracze otrzymają jednak pierwszą misję za darmo.

Kolejną nowością będą dwie nowe klasy w trybach PvP i PvE (dostępne z tygodniową wyłącznością dla posiadaczy przepustki):

  • Agent Eszelonu – nastawiona na skradanie się klasa, wyposażona w specjalny sonar pozwalający widzieć przeciwników przez ściany
  • Inżynier – wyposażona w granatnik postać, która jest zabójczo skuteczna przeciwko drono przeciwników. Dodatkowo jej umiejętność specjalna pozwala na zapewnienie sojusznikom dodatkowej amunicji

Dla wszystkich dostępny będzie za to nowy tryb gry – Tryb Ducha, który ma zaoferować nowe, bardziej realistyczne podejście do gry.

Dodatkowo od czwartku 26 marca, do poniedziałku 30 marca wystartuje darmowy weekend z grą.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.