Padem o ścianę

Ghost Recon Breakpoint – zwiastun premierowy

Paweł Jastrzębski

Premiera Ghost Recon Breakpoint już za kilka dni, więc nie powinno dziwić, że Ubisoft przypomina o niej za pomocą tradycyjnego zwiastuna premierowego.

Sam zwiastun nie jest może jakoś specjalnie odkrywczy, ale wydaje mi się, że zgrabnie pokazuje, czego możemy oczekiwać od gry – wszyscy fani Wildlandsów powinni być zadowoleni.

Ghost Recon Breakpoint będzie kontynuacją Ghost Recon Wildlands i będzie garściami czerpać ze swojej poprzedniczki. Ponownie zatem otrzymamy kooperacyjną strzelankę w otwartym świecie. Rzecz jasna będziemy mogli również bawić się w pojedynkę – role wirtualnych kompanów przejmie wtedy AI.

Tym razem nie odwiedzimy żadnego realnego kraju, na co pewnie wpływ miały bardzo negatywne reakcje boliwijskiego rządu na sposób w jaki ich kraj został przedstawiony w Wildlands. Zamiast tego trafimy na fikcyjny archipelag Auroa, gdzie mieściła się siedziba technologicznego giganta – Skell Technology. Gdy z firmą nagle urywa się kontakt, oddział Duchów zostaje wysłany, by zbadać co się stało.

Na miejscu okazuje się, że firma została przejęta przez zbuntowany oddział Wilków – elitarnych amerykańskich żołnierzy. Na ich czele stoi wspomniany Cole D. Walker.

Premiera Ghost Recon Breakpoint już 4 października na Xbox One, PS4 i PC.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.