Padem o ścianę

Ghost Recon Wildlands – premiera trybu PvP

Paweł Jastrzębski

Ghost Recon Wildlands, to gra, która mocno stawia na współpracę, stąd miłośnicy rywalizacyjnego multiplayera, nie bardzo mieli czego szukać. Ubisoft zmienia ten stan rzeczy, wprowadzając tryb PvP dla max ośmiu graczy.

Tryb Ghost War umożliwić nam ma pojedynki 4v4 na ośmiu mapach, które mają odzwierciedlać różnorodność Boliwii. W ramach drużyny będziemy mogli wybrać sobie jedną z dwunastu, różnorodnych klas postaci. Póki co ujawniono trzy z nich – Napastnika, Zwiadowcę i Snajpera. Każdy z nich ma swoje wady i zalety, a także umiejętności specjalne.

Pewnego rodzaju batem na sieciowym kamperów, ma być specjalna wieża, pojawiająca się w połowie meczu na środku mapy. Jej zdobycie przez którąkolwiek z drużyn, ujawnia położenie przeciwników.

Tryb Ghost War pojawi się w ramach darmowej łatki, w bliżej nieokreślonej przyszłości. Zanim jednak położymy na nim łapy, odbędą się (w dniach 21-25 września. Pozwoli ona przetestować pięć z ośmiu map, oraz sześć z dwunastu klas postaci. Co ciekawe, nie będzie ona wymagała do działania posiadania pełnej wersji Ghost Recon Wildlands. Według zapowiedzi Ubisoftu beta będzie dostępna do ściągnięcia od 19 września.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.