Padem o ścianę

Ghost Recon Wildlands – YEAR 2

Paweł Jastrzębski

Jedno trzeba Ubisoftowi przyznać – potrafią oni wspierać swoje gry. Widać to doskonale na przykładzie The Division i Rainbow Six Siege. Teraz dołącza do tego Ghost Recon Wildlands, którego wsparcie dla Roku 2-giego zostało właśnie zapowiedziane.

Podczas trwania drugiego roku wspierania Ghost Recon Wildlands Ubisoft wypuści cztery tzw. Special Operations – darmowe rozszerzenia wzbogacające grę o dodatkowe treści.

Pierwsze Special Operations zadebiutuje już 10 kwietnia i oprócz pierdółek jak opcje personalizacji wprowadzi nowy tryb – Sabotaż. Gracze podzieleni zostaną w nim na dwie drużyny – zespół szturmujący i broniący. Jak nie trudno się domyśleć pierwszy będzie musiał zdobyć określony punkt na mapie, w czym ma przeszkadzać mu drugi. Tryb ten otrzyma także 5 dedykowanych map.

Pierwsze DLC wprowadzi także nowy motyw, nową misje PvE i nową klase PvP.

Dodatkowo, wzorem Rainbow Six Siege twórcy zapowiedzieli przepustkę roku drugiego, która kosztować ma 29,99$, która zapewni dostęp do wszystkich klas postaci na tydzień przed premierą, pakiet personalizacji i 8 skrzynek bojowych z losową zawartością.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.