Padem o ścianę

Halloweenowe nowości w Xbox Game Pass

Paweł Jastrzębski

Z okazji zbliżającego się Halloween (za którym nie wiedzieć czemu amerykańce szaleją), Microsoft przygotował tematyczny zrzut nowych gier do Xbox Game Pass.

Już od dzisiaj biblioteka Xbox Game Pass powinna wzbogacić się o:

Hello Neighbor (42 na metacritic) – skradanka z widokiem z pierwszej osoby, w której wcielamy się w mieszkańca przedmieść, który zaczyna podejrzewać swojego sąsiada o ukrywanie jakiejś przerażającej tajemnicy. Żeby potwierdzić swoje przypuszczenia nasz bohater próbuje zakraść się do piwnicy sąsiada.

Observer (86 na metacritic) –  akcja gry przenosi nas do 2048 r, do Krakowa. Wcielmy się w postać Daniela Lazarskiego (któremu głosu i fizjonomii udzielił Rutger Hauer). Jest on jednym z  detektywów neurononowych zwanych Obserwatorami, zdolnych do hakowania umysłów podejrzanych i przeżywania ich największych koszmarów.  Akcja gry skupiona jest wokół poszukiwania  zaginionego syna protagonisty.

Outlast (80 na metacritic) – survival horror FPS, którego akcja toczy się w szpitalu psychiatrycznym położonym gdzieś w Kolorado. Naszych bohaterem będzie dziennikarz Miles Upshur, który włamuje się do placówki, by potwierdzić cynk o paskudnych rzeczach w nim się dziejących.

Dead Island Riptide (57 na metacrtic) – kontynuacja polskiego Dead Island, który kontynuuje wątki z pierwszej części. Po pokonaniu zombiaków nasi zmęczeni bohaterowie udają się helikopterem do domu. Niestety maszyna ulega awarii, a nasi bohaterowie lądują na pobliskiej wyspie, gdzie ponownie szaleje zaraza.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.