Padem o ścianę

Halloweenowy event w Gears 5

Paweł Jastrzębski

Jeśli graliście w poprzednie części Gearsów to na bank kojarzycie coroczne halloweenowe eventy, w których łepetyny naszych postaci zamieniały się w dynie. Nie inaczej jest w tym roku – właśnie zaczął się specjalny halloweenowy event.

Tegoroczny event przynosi nam specjalną wersję trybu Zbijaka. Sam tryb polega na tym, że ubici towarzysze powracają jedynie w przypadku, gdy Ci żyjący ubiją kogoś z przeciwników. Nie ukrywam, że tryb ten jest dla mnie jednym z ciekawszych w Gearsach (głównie dlatego, że rozgrywka jest szybsza), wiec przywitałem go z otwartymi ramionami.

Halloweenowa sznyt tryby to przede wszystkim podmiana głów naszych postaci na dynie, ale nie tylko, zmianie uległy także zasady Zbijaka. Powaleni, ale nie zabici, przeciwnicy praktycznie od razu podnoszą się z ziemi. Nie możemy więc powalić delikwenta, a później spokojnie sprzedać kopa leżącemu – musimy celować w łepetyny, albo kombinować, by posłać go do piachu jednym strzałem z Miażdżyciela.

Halloweenowy event zaczął się wczoraj i potrwa dwa tygodnie. Jeśli w tym czasie ukończycie 13 meczów Halloweenowego zbijaka, otrzymacie skórkę Frankenstein Imago.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.