Padem o ścianę

Hitman 2 pod koniec roku

Paweł Jastrzębski

Po krótkiej przygodzie z epizodyczną grą IO Interactive wraca do sprawdzonej formuły – zapowiedziany właśnie Hitman 2 będzie tradycyjną grą z zamkniętą fabułą. Premiera w listopadzie.

Ponownie wcielimy się w naszego ulubionego łysego Agenta 47 – tym razem naszą misją będzie zlikwidowanie nieuchwytnego Klienta Cieni i rozwikłanie jego ugrupowania. Gra zaprowadzi nas w różne rejony świata, gdzie tradycyjnie zostawiać będziemy stosy trupów. W Hitman 2 tradycyjnie tylko od nas zależeć będzie w jaki sposób zlikwidujemy swój cel. Twórcy obiecują obiecują duże mapy, gdzie wszystkie elementy otoczenia przydają się do zaplanowania i wykonania perfekcyjnego zabójstwa – tylko od nas ma zależeć jak ubijemy nasz cel.

Nowością w serii ma być specjalny tryb co-op – Sniper Assassin, do którego dostęp możemy uzyskać już teraz składając zamówienie przedpremierowe. Przeniesiemy się w nim do górskiej rezydencji, gdzie naszym celem będzie trójka ważniaków i ich ochrona. Zagrać będzie można zarówno sol, jako Agent 47, albo we dwójkę jako Knight i Stone.

Hitman 2 pojawi się 13 listopada na Xbox One, PS4 i PC. Otrzyma także wydanie kolekcjonerskie, w skład którego wejdzie:

 1.  Ekskluzywną replikę futerału Agenta 47
 2. Steelbook z grafiką z gry
 3. Zawieszkę Agenta 47 w kształcie naboju
 4. Gumową kaczkę Agenta 47
 5. Monetę Agenta 47
 6. Złotą edycję gry:
  o Przepustka do dwóch pierwszych rozszerzeń (rozszerzenia pojawią się po premierze gry)
  o Możliwość zagrania w pełną grę od 9 listopada, 4 dni przed premierą
  o Skórzana walizka z włoskiej skóry dla Agenta 47
  o Pistolet ICA 12 Blackballer
  o Wybuchająca gumowa kaczka
  o Garnitur Midnight Black

Jeszcze przed konferencją Squere Enix na E3 w sieci pojawił się materiał prezentujący misję w Miami – rozgrywającą się podczas zawodów wyścigowych.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.