Padem o ścianę

Hitman 2 – Sean Bean pierwszym Nieuchwytnym Celem

Paweł Jastrzębski

Do premiery Hitman 2 już za niecały miesiąc, więc nie dziwi zintensyfikowanie działań marketingowych. Tym razem poznaliśmy pierwszy Nieuchwytny Cel z jakim przyjdzie się zmierzyć Agentowi 47 – grany przez Seana Beana.

Założenia „nieuchwytnego celu” są banalnie proste – na wybranej przez deweloperów mapie, pojawia się cel, który trzeba wyeliminować w przeciągu 48 godzin. Pierwszy cel pojawi się 20 listopada w Miami – naszym zadaniem będzie zabicie byłego agenta MI5 Marka Fabę, w którego wcieli się, znany chociażby z Gry o Tron, GoldenEye czy Czasu Patriotów, Sean Bean.

Wykonanie zadania nie będzie łatwe – nie dość, że mamy tylko 48 godzin, to jeszcze mamy tylko jedną próbę. Cel zniknie, jeśli nas zauważy.

W Hitman 2 twórcy porzucają krótki eksperyment z epizodycznymi misjami i powracają do sprawdzonej formuły fabularnej. Tym razem naszą misją będzie zlikwidowanie nieuchwytnego Klienta Cieni i rozwikłanie jego ugrupowania. Gra zaprowadzi nas w różne rejony świata (oprócz potwierdzonych Miami i Kolumbii, plotki mówią o Indiach, Nowej Zelandii, Ameryce Północnej i lokacji na Morzu Północnym), gdzie tradycyjnie zostawiać będziemy stosy trupów. W Hitman 2  tylko od nas zależeć będzie w jaki sposób zlikwidujemy swój cel. Twórcy obiecują obiecują duże mapy, gdzie wszystkie elementy otoczenia przydają się do zaplanowania i wykonania perfekcyjnego zabójstwa.

Premiera Hitman 2 już 13 listopada na Xbox One, PS4 i PC.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.