Padem o ścianę

Hitman 2 – zabawki Agenta 47

Paweł Jastrzębski

Żaden szanujący się płatny zabójca nie może obejść się bez swoich zabawek – każdy potrzebuje czegoś, co sprawi, że nie będzie musiał lecieć na Rambo w środek wrogów. Najnowszy zwiastun Hitman 2 pokazuje co na podorędziu będzie miał Agent 47.

Do naszej dyspozycji w Hitman 2 twórcy oddali wiele przyjemnych zabawek, które mają nam ułatwić coraz to bardziej wyszukane zabójstwa – pułapki, wybuchające telefony komórkowe, emitory dźwięku, paralizatory zbliżeniowe, granaty wstrząsowe, a jak się uprzemy to możemy nawet zabić wroga spadającymi owocami 😉

Do obserwacji wrogów przydadzą się także lustra, choć tutaj twórcy obiecują, że w końcu działać one będą w obie strony – wrogowie mogą nas także zobaczyć w odbiciu.

W Hitman 2 twórcy porzucają krótki eksperyment z epizodycznymi misjami i powracają do sprawdzonej formuły fabularnej. Tym razem naszą misją będzie zlikwidowanie nieuchwytnego Klienta Cieni i rozwikłanie jego ugrupowania. Gra zaprowadzi nas w różne rejony świata (oprócz potwierdzonych Miami i Kolumbii, plotki mówią o Indiach, Nowej Zelandii, Ameryce Północnej i lokacji na Morzu Północnym), gdzie tradycyjnie zostawiać będziemy stosy trupów. W Hitman 2  tylko od nas zależeć będzie w jaki sposób zlikwidujemy swój cel. Twórcy obiecują obiecują duże mapy, gdzie wszystkie elementy otoczenia przydają się do zaplanowania i wykonania perfekcyjnego zabójstwa.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.