Padem o ścianę

Hogwarts Legacy opóźnione

Paweł Jastrzębski

Niestety przykra wiadomość przyszła od Avalanche Software – ciekawie zapowiadające się Hogwarts Legacy, wbrew wcześniejszym zapowiedzią nie ukaże się w 2021 roku – gra pojawi się dopiero w 2022 roku.

Hogwarts Legacy to bardzo ciekawie zapowiadająca się gra ze świata Harry Pottera. Według pierwotnych planów gra miała pojawić się na jesieni 2021 r., ale już wiemy, że data premiery ulegnie opóźnieniu – według najnowszych informacji gra pojawi się dopiero w 2022 r. Powodem, a jakże, jest chęć dopracowania tytułu do jak najlepszego stanu.

Szczerze mówiąc powyższa informacja nie może dziwić – nie oszukujmy się – panująca sytuacja pandemiczna na świecie wysłała większość pracowników na pracę zdalną. A ta, choćbym nie wiem jak byśmy zaklinali rzeczywistość, nigdy nie będzie sprzyjała procesowi twórczemu tak jak praca stacjonarna, w grupie ludzi. Stąd niestety nic dziwnego, że coraz więcej gier będzie zaliczało mniejsze lub większe opóźnienie 🙁 Zresztą tak przewiduje, bardziej niż ja obyty w branży, Jason Schreier, który wieszczy, że to pierwsze z wielu podobnych ogłoszeń jakie na nas czeka w przyszłości 🙁


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.