Padem o ścianę

Immortals Fenyx Rising – story trailer

Paweł Jastrzębski

Sądząc po całkiem solidnie rozpędzającej się maszynie marketingowej Immortals Fenyx Rising, można wnioskować, że żadna zaraza nie zagraża grudniowej premierze tytułu. Tym razem Ubisoft przygotował dla nas klasyczny story trailer, z którego dowiedzieć się możemy o co będzie w grze chodziło.

Narratorem trailera jest Prometeusz (któremu nieudolnie próbuje przeszkadzać Zeus), który opowiada o czasach, gdy uwolnił się Typhon – Niszczyciel Bogów, którego jedynym celem było sprowadzenie na świat chaosu i zniszczenia. Jedyną nadzieją bogów greckiego panteonu jest śmiertelnik Fenyx, który musi odnaleźć i uwolnić esencję siedmiu bogów, by z ich pomocą pokonać przeciwnika. Także klasycznie – los całego świata zależy tylko od nas.

Gra zaoferować ma kilka regionów o zróżnicowanym środowisku. W każdym z nich uwięziony jest jeden bóg, po którego uwolnieniu dostaniemy dostęp do jego mocy. Rozległy świat przemierzymy na piechotę, konno lub drogą lotniczą (po uzyskaniu skrzydeł Dedala). Całość utrzymana jest w baśniowej stylistyce ze sporą dawką humoru.

Premiera Immortals Fenyx Rising – 3 grudnia 2020 r. na Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, Stadii i PC.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.