Padem o ścianę

Kolejne darmowe gry na weekend

Paweł Jastrzębski

Micosoft nie ustaje w dostarczaniu nam darmowych gier na pierwsze wiosenne weekendy. Tym razem przez weekend dostępne będą trzy gry, a dodatkowo przez cały kwiecień bez opłat będzie można zagrać w Blackout do Call of Duty: Black Ops 4.

Przez cały weekend posiadacze konta Xbox Live Gold będą mogli zagrać w trzy gry – Borderlands: The Handsome Collection, czyli zremasterowane Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-sequel. Pozycja w sam raz, dla tych co chcą sobie przypomnieć serię przed ograniem trzeciej części:

Drugą darmową grą będzie WWE 2k19 – zręcznościowa bijatyka, bazująca na licencji największych federacji wrestlingu – WWE i NXT. Jeśli lubicie oglądać dorosłych ludzi udających, że biją się po pyskach i wyglądających jakby się urwali z wiejskiego festynu, to jest to tytuł zdecydowanie dla Was.

Ostatnią darmową grą dostępną przez weekend będzie Dead by Daylight – asymetryczna gra multiplayer, która powiela fabularne klisze z klasycznych horrorów . Czwórka graczy musi w niej zmierzyć się psychopatycznym mordercą, czyhającym na ich życie.

Tradycyjnie otrzymamy dostęp do pełnych edycji gier, a postępy przeniesiecie do gry, po ewentualnym zakupie.

Dodatkowo przez cały kwiecień Activision udostępnia za darmo tryb Blackout do Call of Duty: Black Ops 4 – czyli szalenie ostatnio popularny tryb Battle Royale. Grę pobierzecie ze strony sklepu Xboxa, wybierając opcję ściągnięcia darmowej próbki.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.